Tıbbi Cihaz Sektör Raporu Değerlendirme Anketi
Bülten No: B064-2021
09 Eylül 2021
PAYLAŞ

Sayın Üyemiz,
 
Tüm Tıbbi Cihaz Üretici ve Tedarikçi Dernekleri Federasyonu (TÜMDEF) ve Türkiye Sağlık Endüstrisi İşverenleri Sendikası (SEİS) öncülüğünde Deloitte Danışmanlık A.Ş. ile birlikte yürütülen “Tıbbi Cihaz Sektör Raporu” projesi kapsamında yapılacak çalışmalarda kullanılmak üzere düzenlenen online anket çalışmasına katılımınız çalışmanın etkinliği ve çıktıları açısından büyük önem arz etmektedir. Siz değerli üyelerimize iletilen bu çalışma ile, Türkiye tıbbi cihaz sektörünün sağlık endüstrisi içerisindeki yeri, genel yapısı, mevcut sorunları, iyileştirme alanları gibi çeşitli konu başlıklarının yanında sektörümüzün sivil toplum kuruluşu yapılanmasına yönelik iç görü elde etmeyi hedeflemekteyiz.
 
Anket sonuçları Deloitte Danışmanlık A.Ş. tarafından anonim olarak değerlendirilecek olup şirket isminiz ve/veya kimliğinizi belli edecek hiçbir veri açıklanmayacak, anket sonuçları toplu sektör verisi olarak raporlanacaktır. Bu bilgiler ışığında, rapora girdi oluşturacak anket verilerinin tam ve doğru olması büyük önem arz etmektedir. Konu ile ilgili KVKK Aydınlatma Metni ’ne anket başlangıcında ulaşabilirsiniz.
 
Anketi eksiksiz olarak en geç 10 Eylül 2021 Cuma günü Saat 17:00 ‘ye kadar doldurmanızı rica eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.
 
https://bit.ly/2YAInyQ anket linkidir.
 
Saygılarımızla,

DİŞSİAD Yönetim Kurulu